Skuteczne metody odchudzania oferowane przez medycynę naturalną

Skuteczne metody odchudzania oferowane przez medycynę naturalną

Mimo licznych wyrzeczeń, zdrowej diety oraz aktywności fizycznej, wielu ludzi doświadcza problemów ze zgubieniem zbędnych kilogramów. Problematyczne strefy to przede wszystkim brzuch, uda oraz pośladki. Tłuszcz w tych partiach jest szczególnie trudny do usunięcia. Skuteczne rozwiązania proponuje jednak nowoczesna medycyna naturalna Katowice, która pomoże Ci wyeliminować nieestetyczną tkankę tłuszczową w ciągu kilku sesji.

Dlaczego tradycyjne odchudzanie jest tak trudne?

Ponieważ na ten proces składa się ogromna ilość czynników. Należy ograniczyć spożywanie kalorii, dostarczyć do organizmu niezbędnych substancji odżywczych, zadbać o odpowiedni plan treningowy, a także wyeliminować możliwe przyczyny hormonalne, np. niedoczynność tarczycy. W związku z tym, wiele osób nie jest w stanie zadbać o atrakcyjny wygląd sylwetki. Właśnie takim osobom dedykowane są nowoczesne zabiegi proponowane przez medycynę estetyczną. Bez wyrzeczeń i radykalnych zmian możesz skutecznie pozbyć się tłuszczu z okolic brzucha, ud oraz pośladków.

Nowoczesne zabiegi wyszczuplające

Przez wiele lat najpopularniejsza była lipoliza iniekcyjna oraz liposukcja. Polegało to na mechanicznej ingerencji i odessaniu zbędnego tłuszczu. Nowoczesna medycyna estetyczna Katowice coraz częściej sięga po metody nieinwazyjne. Jedną z nich jest kriolipolizy, czyli zabieg polegający na zamrożeniu tłuszczu. W ten sposób zmniejsza on swoją powierzchnię pod skórą, a rezultat jest widoczny od razu. Rewelacyjnie sprawdza się także endermologia z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. To masaż, który pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej, a także eliminuje rozstępy oraz cellulit.

W nowoczesnych zabiegach odchudzających wykorzystywane są także wysokie temperatury, a mianowicie aparatura lasera, który zmniejsza objętość komórek tłuszczowych. Warto wspomnieć o liposukcji kawitacyjnej polegającej na wykorzystaniu ultradźwięków. Wciąż stosuje się również najbardziej tradycyjne rozwiązanie, czyli odsysanie tłuszczu podczas lipolizy.

Jaka metoda odchudzania jest najlepsza?

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Wykwalifikowany specjalista na początek przeprowadza wywiad, aby ocenić nasz styl życia, a także czynniki wpływające na problem nadwagi. Następnie, dobierana jest odpowiednia metoda usuwania tłuszczu. Jeśli obawiasz się lipolizy iniekcyjnej, ekspert dobierze nieinwazyjną metodę. To jednak nie wszystko. Renomowana klinika medycyny estetycznej posiada również doświadczonych dietetyków, którzy udzielą Ci cennych rad, które pomogą utrzymać prawidłową wagę i zapobiec tyciu.

Gdzie przeprowadzane są zabiegi wyszczuplające?

Nowoczesne zabiegi znajdziemy w ofercie renomowanych klinik medycyny estetycznej. Możemy polecić renomowany ośrodek Nałęcz Clinic, w którym przeprowadzane są zabiegi wyszczuplające oraz kosmetologiczne. W tym miejscu pozbędziesz się także rozstępów oraz cellulitu oraz poznasz najlepsze sposoby na wyeliminowanie oznak starzenia. Medycyna estetyczna Katowice dysponuje sprzętem najwyższej klasy, dzięki czemu, każdy pacjent otrzymuje gwarancję satysfakcjonujących efektów.