Jak ujędrnić brzuch i uda?

Wiotkość skóry to jeden z najczęstszych niedoskonałości skóry z jakimi klienci trafiają do gabinetów medycyny estetycznej. Z wiotkością skóry borykają się klienci, którzy utracili dużą ilość kilogramów wśród nich kobiety po porodzie. Wiotkość skóry, z którą pacjenci najczęściej się borykają dotyka okolicy brzucha i ud. Jakie zabiegi są najskuteczniejsze na utratę jędrności skóry? Co wybrać w gabinecie medycyny estetycznej?

Najskuteczniejsze zabiegi ujędrniające brzuch i uda

HIFU na brzuch i uda – jest to zabieg bezinwazyjnego liftingu skóry, należący do jednego z najgłębiej działających zabiegów na rynku medycyny estetycznej. Zabieg ma na celu zredukować i zapobiegać siłom grawitacji, objawiających się spadkiem jędrności skóry i powstawaniem nawisów skóry. Zabieg najczęściej wykonuje się na obszarze twarzy: policzków, podbródka, czoła oraz na ciele: HIFU na brzuch, uda, ramiona. Zabieg HIFU na ciało wykonywany jest w dwóch celach: wyszczuplenia sylwetki  i ujędrnienia skóry. Zabieg ujędrniający HIFU wykonuje się głowicą o głębokości penetracji 8mm mający na celu pobudzić fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie zabiegu dochodzi do poprawy jakości skóry i zwiększenia ujędrnienia, redukcji nawisów i zwiotczeń.

Icoone – to zabieg polegający na masażu endermologicznym. Zabiegi wykonywane są za pomocą głowicy wyposażonej w rolki ze specjalnymi otworami, które mają za zadanie precyzyjnie opracować głębokie warstwy skóry, z opracowaniem tkanki łącznej. Zabieg Icoone ma za zadanie pobudzić głębokie warstwy skóry w celu pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, zwiększenia przepływu krwi i limfy oraz rozbijania tkanki tłuszczowej. W urządzeniu zaprojektowane są programy, które dobiera się indywidualnie do problemu klienta: ujędrnianie, wyszczuplanie, modelowanie sylwetki, redukcja obrzęków.

Karboksyterapia – zabieg polegający na podawaniu pod skórę medycznego CO2. W wyniku zabiegu dochodzi do usprawniania przepływu krwi i limfy, przyspieszeniu metabolizmu, dotlenienia skóry, ujędrnienia oraz rozbijania tkanki tłuszczowej. W zależności od niedoskonałości gaz podaje się pod odpowiednim kątem co ma za zadanie ujędrniać skórę lub wyszczuplać sylwetkę.