Jak szybko i naturalnie przedłużyć włosy?

Nie każda z nas jest w stanie mieć włosy do pasa. Zapuszczanie to długi i żmudny proces. Nawet mimo zdrowej diety, dobrych kosmetyków i suplementów może nie udać nam się osiągnąć oczekiwanej długości. W takich sytuacjach wiele pań decyduje się na przedłużenie włosów w salonie fryzjerskim. Czy jest to dobre dla kondycji naszej fryzury? Jak przedłużyć włosy nie niszcząc ich?

Piękne włosy tylko na chwilę

Coraz więcej osób decyduje się na przedłużenie swoich naturalnych włosów. Nie ma w tym zupełnie nic dziwnego, ponieważ piękna fryzura podnosi pewność siebie i sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Niestety, ale przedłużanie włosów w salonie fryzjerskim wpływa negatywnie na ich kondycję. Jedną z najczęściej stosowanych metod jest doczepianie pasm do naszych własnych przy pomocy metalowych pierścieni. Zaciski powodują osłabienie włosów, a w najgorszym wypadku przyczyniają się do ich urywania. Po zdjęciu doczepionych pasm nasza fryzura może być w fatalnej kondycji, a jedynym dla niej ratunki pozostaną nożyczki.

Tupety damskie – sposób na bezpieczne przedłużanie

Tupety damskie to alternatywa dla peruki, która pozwala przykryć przerzedzone obszary głowy. Nie jest to jednak ich jedyna funkcja. Tupety damskie to skuteczna metoda na zagęszczenie i przedłużenie włosów naturalnych. Dobrze dobrany wpasowuje się w naturalne włosy i poprawia wygląd fryzury. Topper przymocowuje się do mocnych, zdrowych włosów przy pomocy spinek clip in w okolicach przedziałka.

Tupet damski prezentuje się najlepiej, gdy jest zrobiony z ludzkich włosów. Syntetyczna pasma mają tendencję do błyszczenia, które może być widoczne na tle reszty fryzury. Włosy naturalne wpasują się w nasze własne, dzięki czemu całość będzie wyglądać pięknie i subtelnie. Tupet damski najlepiej wygląda, będąc w kolorze naturalnych włosów lub w ciemniejszym odcieniu. Fryzury damskie z ciemnym odrostem są popularnym trendem, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na takie rozwiązanie.

Damskie tupety – naturalny wybór

Tupety damskie typu clip in to zdecydowanie najlepsza metoda przedłużenia naszych włosów. Toppery, jak i peruki, to zupełnie nieinwazyjne sposoby poprawienia wyglądu swojej fryzury. W sklepach jest szeroki wybór rozmiarów, dzięki czemu bez problemu można dobrać tupet dopasowany do naszych potrzeb. W celu przedłużenia włosów lepiej sprawdzą się większe modele posiadające więcej pasm, które przykryją nasze własne. Jeśli interesują cię doczepiane włosy – tupety damskie na pewno będą dobrym wyborem!